نام پاساژ به این دلیل انتخاب شد چون در یک پاساژ انواع فروشگاه‌ها در طبقات مختلف گرد هم آمده‌اند که همگی جداگانه دارای شماره جواز از اصناف مربوطه خود هستند بنابراین یک فضای امن در این سایت حکمفرماست و اگر مشکلی در محصول و ارائه باشد مشتری می‌تواند مستقیما به اصناف مربوطه ارتباط برقرار کند.

شما در این پاساژ میتوانید بدون رفتن به مغازه در هر شهری که باشید محصول مورد نظر خود را سفارش داده و با فروشنده به تفاهم پرداخت قیمت و روش دریافت محصول برسید.

در پاساژ از امن‌ترین الگوریتم‌ها برای رفاه حال کاربران و مغازه‌داران استفاده شده است. اگر در پاساژ واقعی احتمال هرگونه سرقت و یا حوادث غیرمترقبه اعم از آتش‌سوزی و زلزله و از دست دادن مواردی همچون جانی و مالی را به همراه دارد خوشبختانه پاساژ مجازی ازین مقولات مستثنی بوده و در یک محیط امن شما می‌توانید محصولات انتخاب کرده و خریداری نمایید.

در پاساژ واقعی شاید بتوانید چند مغازه محدود با محصولات مشابه را مقایسه کنید ولی در وبسایت پاساژ شما می‌توانید بدون راه رفتن و ایجاد ازدحام و اصطکاک و خستگی مفرط به دلیل پیدا کردن قیمت مناسب و مقایسه محصولات مشابه و مشاهده نقطه نظرات کاربران دیگر نسبت به خرید محصول مد نظر، شما را از هرگونه اشتباهی در انتختابتان مصون نگه می‌دارد.

در قدم بعد کاربران می‌توانند با مشترک شدن در «عضویت در خبرنامه ما» از تخفیفات مغازه‌داران در ادوار مختلف زمانی با خبر گردند.

در ضمن وبسایت پاساژ دارای کانال تلگرام بوده و با عضویت در کانال تلگرام پاساژ شما می‌توانید از ورود محصولات و تخفیفات محصولات با خبر شده و محصول برتر را خریداری کنید.

مغازه‌داران محترم برای جلب رضایت مشتری و رقابت با فورشگاه‌های مجازی می‌توانند برگشت محصول فروخته شده را تا مدت زمانی که خودشان ترجیه می‌دهند مشخص کنند تا مشتری با فراق بال بهتری و آسودگی بیشتری محصول مورد نظر را خریداری نماید.

بنابراین وبسایت پاساژ با دریافت نقطه نظرات کاربران مختلف در عرصه مجازی‌سازی بر این شد تا چنین وبسایت پویایی را برای کاربران خود ایجاد نماید تا کاربران بتوانند از هر حیث در رفاه و آسایش باشند.

در آخر مدیر پاساژ یادآور می‌شود همانطور که مدیران پاساژهای واقعی هیچ مسئولیتی در قبال معاملات در بین مشتریان و مغازه‌داران به عهده نمی‌گیرد، وبسایت پاساژ هم هیچ مسئولیتی در قبال کاربران و مغازه‌داران به عهده نمی‌گیرد. لذا در صورت هرگونه مشکلی شما می‌توانید به اصناف مربوطه ارتباط حاصل فرمایید.